Poradnia Przedsiębiorcy to Twój multi-mentor i doradca w biznesie, wtedy kiedy potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Uzyskujesz bezpłatnie unikalny akces do zbiorowej mądrości przedsiębiorców z wieloletnim doświadczeniem. W ciągu do 60 minut, a czasem nawet w kilka minut na swoje pytanie możesz uzyskać wiele porad od różnych przedsiębiorców-ekspertów.

To pierwsza platforma wsparcia młodych przedsiębiorców, skupiająca w jednym habitacie zbiorową mądrość przedsiębiorców, najtęższe umysły praktyków biznesu. Opiera się na koncepcji crowd sourcingu środowiska biznesu. Poradnia Przedsiębiorcy stwarza unikalną szansę dla Ciebie i Twojej firmy uzyskania od doświadczonych przedsiębiorców szybkiej podpowiedzi na pytanie jak rozwijać własny biznes, jak się zachować w nowej sytuacji, jak rozwiązać nurtujący Cię problem. Zapewne rozwijając swoja firmę niejednokrotnie stanąłeś przed dylematem co zrobić w chwilach wątpliwości, kiedy od właściwej decyzji zależała być może przyszłość firmy, czułeś, że potrzebujesz wsparcia kogoś zaufanego, na kim możesz się oprzeć. Poradnia Przedsiębiorcy spełnia tę potrzebę, to piękna idea samopomocy środowiska przedsiębiorców, w której spełnieni mistrzowie biznesu wspierają tych mniej doświadczonych.

Jak to działa ? Twoje zapytanie zostanie automatycznie przekierowane do doświadczonych przedsiębiorców- ekspertów, ludzi z wieloletnią praktyką, którzy w oparciu o swoją praktykę wypowiedzą się, szybko przekażą Ci swoją radę, podzielą swoją opinią na temat tego, co możesz zrobić, by zyskać, jak możesz podejść do rozwiązania problemu w firmie.

Poradnia Przedsiębiorcy to nieoceniona platforma wsparcia ! Pomyśl gdzie jeszcze masz bezpośredni dostęp do prywatnego czasu i indywidualnej konsultacji z mentorami biznesu, wybitnymi znawcami rzemiosła przedsiębiorczości ?

W Poradni Przedsiębiorcy zachodzi szalenie istotny proces: korzystając ze zbiorowej mądrości ekspertów młodzi przedsiębiorcy są edukowani jak skuteczniej rozwijać swoje firmy. Dzięki tej mądrości te ostatnie szybciej rosną przyczyniając się do ogólnej prosperity. Dla państwa i gospodarki kraju oznacza to wzrost wartości rynkowej w dużej skali, wszyscy zyskują. Proces zwiększania obrotu gospodarczego jest równoznaczny ze wzrostem wartości pieniądza lub obniżaniem inflacji (deflacja), stąd w procesie oceny porady symboliczne nawiązanie do dukata. Świadomy rząd, instytucje państwowe oraz organizacje przedsiębiorców odpowiedzialne za gospodarkę kraju powinny silnie wspierać tę inicjatywę.

Oczywiście nikt nie może zagwarantować absolutnej skuteczności sugestii czy sposobu ich implementacji przez Ciebie, jednak głęboko wierzymy, że praktyczne doświadczenie w biznesie jest najlepszym źródłem wiedzy o tym jak prowadzić i skutecznie rozwijać swoją firmę.