Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Jak uzyskam radę?

Nic prostszego, wypełnij formularz zapytania o nazwie: "Zapytaj ekspertów" znajdujący się na głównej stronie, opisz swój problem, wątpliwości, obszar braku doświadczenia i sformułuj pytanie. Po złożeniu trafi ono do systemowej puli, widoczniej tylko dla ekspertów doświadczonych w danej dziedzinie. Wszystkie odpowiedzi tych, którzy zdecydują się podzielić swoją mądrością zostaną do Ciebie wysłane. To oznacza, że na swoje pytanie możesz dostać szereg odpowiedzi od wielu ekspertów, nie mniej zawsze będzie to ich decyzja.

Kto udzieli odpowiedzi na moje zapytanie?

W Poradni Przedsiębiorcy odpowiedzi na zapytania udzielają wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy, praktycy własnego biznesu, którzy uzyskali nominację na eksperta.

 Jak szybko mogę liczyć na radę?

Naszym celem jest uzyskanie odpowiedzi na zapytanie jak najszybciej w ciągu 60 minut, ale może się zdarzyć że odpowiedź przyjdzie szybciej. Oczywiście czas ten zależy od rodzaju pytania, dziedziny, ilości ekspertów, ich dyspozycyjności itd. Na początkowym etapie funkcjonowania Poradni Przedsiębiorcy ten okres oczekiwania może być wydłużony, z czasem będzie coraz krótszy.

 

Czy otrzymam jedną radę na zapytanie?

Niekoniecznie. Wspaniałą cechą Poradni Przedsiębiorcy jest to, że odpowiedzi możesz otrzymać od kilku ekspertów. Wyobraź sobie, że kilku mistrzów biznesu szkoli Ciebie jednocześnie. To bezcenne kompendium praktycznej mądrości w interesującym Cię zagadnieniu.

 

Jak odwdzięczę się przedsiębiorcy ekspertowi, który mi pomaga?

Podczas rejestracji uzyskasz bezpłatnie pulę umownych kredytów o nazwie Dukaty Mądrości (Wise Coins). Będziesz je przyznawać przedsiębiorcom ekspertom za udzielenie porady jako wyraz Twojej wdzięczności i jednocześnie ocena przydatności rady.

 

Co to są Dukaty Mądrości (Wise Coins) ?

Objaśnienie znajdziesz w zakładce Wise Coins. 

 

Czy uzyskanie dukatów mądrości kosztuje ?

Każdy użytkownik otrzymuje na start bezpłatną pulę dukatów mądrości. System precyzyjnie przydziela je ekspertom za udzielone rady, stosownie do ich użyteczności. Pula dukatów mądrości przyznawana inicjalnie możesz mnożyć, np. po każdorazowym dokonaniu oceny porady eksperta uzyskasz dodatkowe Dukaty Mądrości.