Eksperci Poradni Przedsiębiorcy to wybrani praktycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i dzięki temu rozumieją i widzą świat biznesu zupełnie inaczej niż konsumenci, dostrzegają nieuchwytne związki przyczynowo-skutkowe pomiędzy licznymi aspektami przedsiębiorczości, implikacje wynikające z zachowań klientów czy zmian w bieżącej sytuacji rynkowej. Posiadają niejednokrotnie unikalną intuicję rozpoznającą wpływ powyższych na rzeczywiste kształtowanie obrazu przedsiębiorczości, szeregu potencjałów, zmieniających się potrzeb, możliwości, zagrożeń i wielu innych czynników, które trzeba uwzględnić rozwijając swoją firmę. 

Nasi eksperci to wyjątkowi przedsiębiorcy, którzy osiągnęli wysoki poziom sukcesu i spełnienia, znaleźli się na takim etapie życia, w którym poza aktywnością biznesową gotowi są także wspierać i pomagać młodszym adeptom przedsiębiorczości. Być może pomogą właśnie Tobie.

Poradnia Przedsiębiorcy opiera się na mądrości wybitnych w swojej dziedzinie przedsiębiorcach, których wspólna wartość doradcza i ekspertyza przekracza zasoby wielu indywidualnych organizacji biznesowych. Zapewnia Ci to komfort pozyskania wyselekcjonowanych i celnych porad w kluczowych momentach rozwoju Twojego biznesu. Nie musisz zatrudniać na stałe doświadczonego menedżera czy dyrektora zarządzającego, ani samodzielnie popełniać kosztownych pomyłek we własnym biznesie - dowiedz się co w chwili rozterki przed ważną decyzją zrobiłby na Twoim miejscu doświadczony przedsiębiorca, który przez wiele lat prowadził własną firmę.